Мощення тротуарних доріжок

  Конструктивні шари основи при влаштуванні доріжок і площадок з тротуарної плитки, підбираються в залежності від навантаження яке буде сприймати доріжка чи площадка.

1. Шари основи: пісок, щебеневий шар від 0.1 до 0.25 м, гарцовка і плитка.

2. Посилений шар: пісок до 0.1 м, щебеневий шар від 0.15 до 0.35 в один або в 2 шари щебня, гарцовка та плитка.

  Можна комбінувати шари в залежності від грунту та навантаження додаючи бетон до 0.1 м, з армуванням. Можна додавати  геотекстиль для розділення шарів основи.

  Європейська технологія влаштування доріжок і площадок не передбачає додавання цементу до влаштування основи під ФЕМ (фігурні елементи мощення) за рахунок ущільнення і правильного підбору шарів основи, також працює на навантаження, забезпечує міцність та стійкість.

  Ваш двір - це ваше обличчя. Що привертає увагу оточуючих, друзів, близьких. Завжди по вигляду прибудинкової території визначали який господар чи господиня в цьому домі. Ми пропонуємо комплекс робіт по благоустрою територій. Де ваш двір розцвіте красою та свіжістю і буде радувати вас своїм виглядом, та дарувати гарний настрій щодня.

  Якісно виконані доріжки та справжній газон, що прикрашатиме ваш двір підкреслить автоматичний полив, який виконує роль догляду за вашою красою і дарує свіжість вашому настрою.